Весільний фотограф Дніпро


Щасливі моменти вимагають, щоб їх сфотографували! Весілля – торжество, яке може статися лише раз у житті. Свято оповите романтичною атмосферою: вона варта того, щоб залишитися в пам’ятному альбомі. І навіть якщо подивитися з прагматичного боку – на свято витрачено багато сил, і воно має запам’ятатися у кращому світлі.

Хоча про фотографа не мріють з дитинства, як про ошатну весільну сукню, він є важливим професіоналом, який працює на святі. Звернутися до професіонала варто для того, щоб пишатися фотографіями, а не сором’язливо приховувати знімки з нареченим після свята. Весілля – день, який не повернеш, і саме тому про вибір весільного фотографа варто подбати заздалегідь.

Переваги професійного весільного фотографа

Гоніть у шию «знайомого маминої подруги, який має мильницю — він сфотографує!». Професійний фотограф має не тільки професійну техніку, а й знання, підкріплені досвідом.

Весільний фотограф здатний:

  • Навіть у «польових» умовах робити якісні знімки;
  • Знайти потрібні ракурси, дати пораду молодятам щодо мови тіла;
  • Відобразити всі ключові моменти свята;
  • Якісно обробити фотографії та створити весільну книгу;
  • Уникнути штампів та надати знімкам оригінальності.

На відміну від знайомого з мильницею або інших гостей, фотограф приходить на весілля, щоб працювати — він не проґавить жодного моменту і знайде спосіб використовувати і костюми, і весільні декорації, і атмосферу. Після завершення зйомки професіонал оголосить точний термін обробки знімків — за цей час наречені зможуть підготувати альбом. Або фотограф зробить його сам.

Цінність весільного фотоальбому

За гарною обкладинкою мають ховатися якісні фотографії. Фотограф на весілля зможе врахувати всі побажання пари щодо обробки фотографій для альбому – він зможе надати їм романтичної, загадкової або навіть містичної атмосфери. Не перестаравшись із ефектами, фотограф прибере вади зі знімків – не буде ні червоних облич, ні червоних очей.

Альбом буде служити пам’ятною книгою, яка несе спогади про урочистості. Краще, якщо сторінки будуть заповнені знімками із вдалими фонами та ракурсами. Можливо, альбом передаватиметься дітям — вульгарних знімків краще уникати.

Уявіть, як приємно зимового вечора або після залагодженої сварки дістати з полиці альбом і згадати, чому ви разом!

Бракує грошей на послуги фотографа на весілля?

Якщо бюджет свята обмежений, то доведеться розставити пріоритети. Дорогій сукні або костюму доведеться віддати перевагу простішому варіанту, а також пожертвувати кількома поверхами торта.

Професійні знімки зі скромним святом виглядатимуть набагато краще, ніж змащені та безглузді фотографії масштабної та дорогої урочистості. Професіонал не може знімати за 2 копійки, проте ціни на послуги багатьох фахівців прийнятні – на них не потрібно збирати роками та місяцями.
Зекономити бюджет можна, якщо декорувати сукню самостійно чи власноруч виготовити частину декорацій – зробити це необхідно заздалегідь.

Зберегти гроші на фотографа допоможе модна тенденція: candy-bar замість торта. Бар із цукерками можна виготовити самостійно, якщо виявити трохи фантазії та творчого підходу. Для виготовлення знадобиться трохи декоративних стрічок, гарний посуд та багато невеликих десертів різних видів. Все, що буде додано до кенді-бару, має поєднуватися між собою. Льодяники, мармелад, зефір, шоколад — все може бути використане. Варто віддати перевагу якісним солодощам і позбавити їх упаковки при наповненні бару — це допоможе створити збалансовану композицію.

Фотограф на весілля (Дніпро)